Pierwszym krokiem, który należy uczynić,  aby pracować w EG Personeelsdiensten, jest zarejestrowanie się w biurze: w Polsce lub holandii. Czekamy na osoby, które potrafią pracować z zaangażowaniem i chcą za swoją pracę otrzymywać godne wynagrodzenie. Poszukujemy przede wszystkim osób, które gotowe są wyjechać na min. 6 miesięcy. Jeżeli spełniasz nasze wstępne wymagania zapraszamy Cię serdecznie na rozmowę kwalfikacyjną! Pracownik naszego biura zada Ci kilka pytań dotyczących Twojego doświadczenia zawodowego, motywacji, wykształcenia i znajomości języków obcych. Istotne jest abyś w momencie rejestracji miał ze sobą dokument tożsamości: dowód osobisty lub paszport, a także prawo jazdy i numer SoFi, (jeżeli je posiadasz). Mile widziane jest również aktualne zaświadczenie o niekaralności. Można je uzyskać w najbliższym Punkcie Informacyjnym Krajowego Rejestru Karnego (punkty te znajdują się przy sądach rejonowych lub okręgowych). Zaświadczenie na ogół wydawane jest od ręki, a koszt znaczka skarbowego to 50 zł. Jeżeli po zarejestrowaniu się zostaniesz uznany za odpowiedniego kandydata, pracownik biura przedstawi Ci konkretną ofertę i pomoże w załatwieniu pozostałych formalności.  

Poniżej przedstawiamy poszczególne etapy rekrutacji:

  • wypełnienie FORMULARZA REJESTRACYJNEGO (znajduje się na naszej stronie)
  • osobista wizyta w naszym biurze - po to, by uzupełnić rejestrację o niezbędne dokumenty (zastrzegamy, że nie jest to jednak gwarancja zatrudnienia)
  • dobór oferty (długość oczekiwania na pracę uzależniona jest od predyspozycji kandydata i dostępności ofert pracy)
  • spotkanie finalne - odbywa się już po dobraniu odpowiedniej oferty pracy, tuż przed wyjazdem. Ma na celu podpisanie dokumentów niezbędnych do podjęcia pracy na terenie Holandii za naszym pośrednictwem.

Życzymy powodzenia przy rejestracji i do zobaczenia!

x

Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. OK Więcej informacji