Biuro pośrednictwa pracy jest ogniwem łączącym potencjalnego pracownika, (który przebywa jeszcze w Polsce) ze zleceniodawcą, (który w Holandii ma swój zakład pracy). A tak to wygląda w praktyce:

Zapisujesz się w jednym z naszych biur w Polsce i czekasz na odpowiednią ofertę. Zlecenia od konkretnych pracodawców przesyłane są, za pośrednictwem naszego biura w Holandii, eg personeelsdiensten gdzie odbywa się rekrutacja. Jeżeli spełniasz oczekiwane wymagania, pracownik biura zadzwoni do Ciebie i przedstawi konkretną ofertę. Zostaniesz wówczas zaproszony do biura w celu podpisania umowy. Przejazd do Holandii jest organizowany przez nasze biuro za pośrednictwem współpracującej z nami firmy transportowej. Zostaniesz dokładnie poinformowany o miejscu i czasie wyjazdu.

W Holandii przywitają Cię polskojęzyczni pracownicy naszego biura, którzy pomogą Ci w wypełnieniu wszystkich wymaganych dokumentów oraz poinformują o zasadach panujących w naszej firmie. Po spotkaniu informacyjnym zostaniesz zawieziony do miejsca zamieszkania. W razie potrzeby otrzymasz od nas samochód służbowy na dojazdy do pracy, bądź zostaniesz poinformowany, o której i przez kogo zostaniesz następnego dnia odebrany i zawieziony do pracy.

Podczas Twojego pobytu w Holandii masz możliwość kontaktu z pracownikami naszego biura. Przydatne numery telefonów oraz wszelkie praktyczne informacje znajdziesz w naszej "Książeczce Informacyjnej", którą otrzymasz po przyjeździe.

x

Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. OK Więcej informacji